Traktor imt 542

Shitet nga: imt 542 07 Jan 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Shes traktorin imt 542 me 5 shpejtsi vitit 86 esht gjendje rregull dhez qils me ni fjal esht shum I mir baj dhe ndrim me naj traktor ma te madh psh rakovic 65 ose naj traktor 4x4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim