Traktor mc cormik 57 kuaj fuci,me prikolice dhe ..

Shitet nga: AMIT 19 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Traktor mc cormic. 57 kuaj fuci,i ardhun zna živcira, i doganuar,shitet bashk me kose dhe prikolice, është ne gjendje shumë të mirë,goma i ka te reja, cmimi 4 000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim