Traktor si dhe mjete bujqesore

Shitet nga: Besim 23 Shk 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Shesim traktir si dhe mjete buhqesire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim