Traktor

Shitet nga: Naser 15 Shk 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Shes traktorin dhe pllugun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim