Traktorat

Shitet nga: Binak 30 Nën 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
usus 360 dhe fergusan 539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim