Vllaq

Shitet nga: arben 03 Nën 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Shes vllaqt ne gjendje prefekte dhe grrepa per bar dhe bej ndrrim me taniraq per Rakovic 65 per me shum info kontaktoni ne numrin 044128298 viber +37744128298
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim