traktor Same

Shitet nga: ssh 05 Sht 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Traktor ''Same''ne gjendje shum tmir se bashku me frez dhe pllug
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim