traktor fiar 4×4 shitet dhe ndrrohet

Shitet nga: traktori 15 Tet 02:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Traktor fiat 4×4 ne gjendje pune shiret dhe ndrrohet me traktor ferguson 39 rakovic etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim