traktor zetor

Shitet nga: traktori 01 Nën 06:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Traktor zetor me timon hidraulik 71 kal fuqi shitet dhe ndrrohet me diqka qka mekonvenon traktor me te vogel vetur apo mjete.tjrea
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim