u shit traktori flm merrjep.com

Shitet nga: arben 24 Shk 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Shes traktorin zetor ne gjendje shum shum te mir .Ipo sa ardhur nga italia Viti prodhimit 89 90 kw ka 2250 or pune ka lugen dhe kosen para, ka pirunin ngarkus ,dhe traktori eshë me dy kordana, dhe kabinen me nxemje Per me shum informata kontaktoni ne Numrin e telefonit 044254677 ose 049374733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim