zetor me timon hidraolik 71 kal fuqi

Shitet nga: zetori 21 Nën 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Zetori shitet dhe mundsi ndrrimi. Vrejtje ka problem me llamelen gjithashtu kemi edhe ni par pluq po ashtu eshe brenat 4 krashe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim