zetori shitet dhe ndrrohet me doni mjet qka me kon

Shitet nga: traktori 23 Tet 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Fiati u shit ka ngelur zetori e ka timonin hidraulik ndrrim me doni mjet qka me konvenon eshte 71 kale fuqi por ka problem me lamelen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim