Autokamping

Shitet nga: Naser 26 Qer 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 290 EUR

Komuna: Prizren
Përshkrim i sendit
SHITET AUTOKAMPINGU

TË DHËNAT:
1 DHOME GJUMI ME 2 KREVETA DHE NJE DHOME NDEJE E CILA
TRANSFORMOHET NË DHOMË GJUMI ME 2 KREVETA DHE MBYLLET ME
DERË RRESHQITËSE DHE DOLLAPA TE NDRYSHEM MBI KREVATA.
KUZHINA E KOMPLETUAR ME FRIGORIFER, ME LAVAMAN,SHPORET,
QESHME E UJIT DHE DOLLAPA TE NDRYSHËM PER ENË.
KA NXEMJE PER DIMER FUNKSIONON ME RRYME DHE ME GAS(PLIN)
KA EDHE VENDIN PER KLIMË
FRIGORIFERI FUNSIONON ME RRYME 220V, 12V DHE ME GAS(PLIN)
SISTEMI I NDRIQIMIT ME DRITA 220V, DRITA LED 12V DHE
FENERET ME GAS(PLIN).


NË GJENDJE SHUMË TE MIRE SHIH FOTOT.Autokampingu gjendet në Prizren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim