Kampshtepize

Shitet nga: Hazir 05 Pri 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prizren
Shitet kampshtepiza me kapacitet 6 shtreter dhe 3 dhoma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim