Blejm vetura Te AKSIDENTUME Ose DEFEKT Kontakt 24h

Shitet nga: Gentrit 11 Mar 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shite veturen pa dogan dhe ato vetura te cilat jon me vollon anglez por marrim dhe vetura te aksidentuara vetura duhet te ken dukumente te rregullta na Kontakto 24h Nr +38649544589 +38649681401
______________E220 E320 EVO Tuaran 2.0 Tdi Dsg edhe touran 1.9 tdi prej viti 2000 deri 2013 opel astra 1.7 disel opel corsa fiat Punto Jeep Golf 4 1.9 tdi 1.9 sdi opel signum .opel meriva . Bmw 730 Bmw 120 bmw 118 disel Bmw X5 modifikant na kontakto tani 24h nr ___________________________045958702 pse VIBER +38649681401 ose +38649544589 kontakto tani 24h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim