shes pjes per golf 3 karavan

Shitet nga: xxxxxxxxxxxxxxxxx 04 Shk 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
shes pjes per golf 3perveq motorrit dhe minjaqin dhe auspuin tjerat i ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim