Legnano 1963 i vetmi ne Shqiperi

Shitet nga: besmir 28 Gsh 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prizren
Legnano sach 1963 i vetmi ne shqiperi dhe nje nga 20 cope ne te gjith boten ! cmimi i ketyre prototipeve fillon ne 3000 dollate i pa restauruar !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim