Motorcikleta shitet dhe nderohet

Shitet nga: naim 03 Sht 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
Shitet dhe nderohet me ndonje telfon si iphone 4apo4s si dhe me samsund s4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim