Shiten te gjitha keto

Shitet nga: Argjend 27 Mar 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhuesi: Piaggio
Modeli: 49cc
1 shiten fellnet ne gjendje te rregullt per W
te ardhura nga zvicrra 195/50 R15
qmimi 200 ero
2 shitet dhe nderrohet me ndoni telefon te mir Bicikletw e ardhura nga zvicrra ne gjendje te rregullt
qmimi 150 ero
3 shitet dhe nderrohet skuteri Piago Pegasus viti 2005 defek bonbina veq po vengllat me dokumenta
qmimi 180 ero
4 shitet dhe nderrohet skuteri defekt peugeot 49 kubik skuteri kuq
140 ero
nr viber +38349296256
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim