Vespa gl

Shitet nga: Xxxx 13 Dhj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prizren
Shitet vespa GL 200 cc me librez italiane i restauruar totalish grupi dhe telaio ne gjendje shum te mire. Shitet 1100 euro. Ose ndrohet me iphon 6, 6+, ose samsung edge plus diferencen motorri eshte ne shqiperi ne durres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim