Motor BMW K 100 RT -87

Shitet nga: Ibrahim 03 Pri 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Motoçikleta : Chopper/Coustom
Shitet motori BMW K 100 RT ne gjendje te shkelqyer. Eshte i doganuar dhe i regjistruar por pa afat. Nuk eshte i vozitur shum ne Kosove, eshte importuar nga Zvicres. Motori i ka 1000 kubik.

Nderim te mundshem me veture Pickup/Pikap. Ose me scooter Vespa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim