Motorri BMW 1150 GS -01

Shitet nga: Zeqa 25 Maj 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Motoçikleta : Kros/Enduro
Shitet motorri BMW 1150 GS. I doganuar ne gjendje te rregullt,regjistrim një vit i servisuar gati për sezonën verore
Motorri i ka tri qanta ka ABS dhe alarm etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim