SUZUKI DR 650 CC

Shitet nga: SUZUKI 20 Mar 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1994
Komuna: Prizren
Motoçikleta : Kros/Enduro
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: DR650
SHitet suzuki DR 650cc enduro edhe per asfallt edhe per bjeshk shum i fuqishem me dogan te paguar i ardhur nga gjermania shum i ruajtur mundni me ardh me pa dhe vet ,kam dhe librin e motorrit.volloni ekstra gold ,qonten per rezervar ekstra, shum i paster ne mashin ,2 qelsa rezerv dy goma rezerv dhe nje helmet orgjinal ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim