Karting Shitet Komplet me maqin rezer dhe 4 goma..

Shitet nga: Ademi 21 Pri 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

751 EUR

Komuna: Prizren
Motoçikleta : Me katër rrota/ATV
Karting 125 ccm , Shitet Komplet me maqin rezer dhe 4 goma
Shum i rujten , Kartingu eshte shum professional dhe ka motorin e ri.
per me shum kontaktoni ne Telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim