Grand Skuter Shum e rrujtun,pak e kaluar me alar..

Shitet nga: grand skuter 09 Shk 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Motoçikleta : Skuter
Shes Grand Skuter Shum Pak i Perdorun Gjendje Krejt Ne Rregul ..
2.500 km kaluar me alarm dhezet,mbyllet,mshellet krejt perfect dhe ekstra..
Mundeni nr e vales edhe viber me kontaktu.Regjistrim deri 23.06.2015

044-536-515

049-247-815
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim