Grand skuter yahmaha ebk 125cc -01

Shitet nga: yamaha 24 Mar 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Motoçikleta : Skuter
Shes motorrin grand skuter yamha ebk viti 2001 i doganum dhe shum ne gjendje te mir me goma te reja qmimi si pas marrveshjes po nese me kovenon baj edhe ndrim me qe me kovenon po me kon
ta

ktoni ne numrin 044 290 084 ose 049 706 245 qmim me pare i arsyshem dhe i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim