PIAGGIO HEXAGON 250CC -99 NDRRIM ME ATV

Shitet nga: Xhevat 24 Pri 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Motoçikleta : Skuter
Është në gjendje shumë të mirë teknike, ka radio me mp3, i doganuar dhe regjistruar për momentin është i çlajmëruar.
Bëjmë ndrrim me motorr atv me 4 rrota.
Për më tepër lajmërohuni në tel ose në viber +37744402227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim