Yamaha 125 cc 90 -90

Shitet nga: Artan 19 Nën 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Viti: 1990
Komuna: Prizren
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Maxster
Motori esht shum i rujten dhe ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim