Honda Deauville -02

Shitet nga: honda 28 Dhj 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR   2 000 EUR

Komuna: Prizren
Motoçikleta : Sportiv
shitet honda deauville 650cc ne gjendje te rregult dogan dhe homoligim te pagun .bajm edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim