KEMI PJES TE NDRYSHME PER MOTORRA

Shitet nga: KS motorrs 27 Gsh 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Motoçikleta : Sportiv
Kem i disa pjes te ndryshme per Motorra per KAVASAKI GPZ YAMAHA SUPER TENERE 750 DHE DISA TE TJERA Goma te ndryshme mujm me ba dhe me poros i per pjes kontakton i te l 044 453 271 00386´49´850´875 me VIBER IPKO YAMAHA Beluga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim