Motor r1 1000cc -03

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: xhemajl 14 Pri 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Motoçikleta : Sportiv
shitet motorri r1 2003 i regjistruar sigurim 2 muaj në gjendje te rregullt
kush eshte i interesuar dhe marakli ne motorr ky numer ashte personlish i jemi
045605611
Mir se thirrni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim