Motorrë QINGQI (japonez) viti prodhimit 2011 140..

Shitet nga: sezai Zhuniqi 12 Shk 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prizren
Motoçikleta : Sportiv
Shes Motorrin QINGQI (japonez) i vitit 2011
Motorri eshte ne gjendje shum te rregullt me 125kubikë dhe 140km/h
Per info me te hollesishme rreth motorrit mund te vini ta shifni Live
Motorri kushtone 850euro qmimë i diskutushem
Ne gjindemi ne Fshatin Fortesë ish Bellacerka ne Komunen e RAHOVECIT

--JU MIREPRESIM--
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim