SUZUKI GSX-R 750 kubik sport

Shitet nga: Nderim 25 Krr 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Prizren
Motoçikleta : Sportiv
SUZUKI GSX-R 750 kubik sport

Viti i prodhimit 1990
Nje kapuq
Dhamzori i ri me gjeth zingjir
Gurtnet te reja per para dhe mbrapa
I qlajmrun denim nuk ka
Ne gjendje te rregullt....

per me shum info: 049 295505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim