Suzuki Gsx-r 600cc k9(Ndrrim me mjet pa dogan)

Shitet nga: ges 04 Nën 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2008
Komuna: Prizren
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: GSX-R600
shes suzuki gsx-r me tabela te Shqiperis
me dokumentacion te rregullt
marrmit yoshimura gp
kembaleca extra doreza extra
stabilizator timoni
sapo i jan ndrru vaj dhe filtra
sapo i esht ber freksion i ri
shitet me kte cmim okazion per arsye mosperdorimi
lehtesisht i diskutushem
motorri ndodhet ne tirane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim