Yamaha R6 -07

Shitet nga: Dardan 20 Maj 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prizren
Motoçikleta : Sportiv
Motori Eshte me vetem 8000 kilometra posedon te gjitha serviset e keyera. si dhe dogan homologim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim