Motor - Aprilia Red Rose 125 cc

Shitet nga: Bekim 23 Mar 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Motoçikleta : Të tjera
Aprilia Red Rose 125 cm3, 1996

Motori ësht në gjendje shum te mire, punon shum mir,nuk ka as ni defekt,mundi me ardh edhe vet me provu,viti i prodhimit 1996. Per ma shum imformata kontaktoni në Tel.
Ndrrim i mundshem dhe me kros
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim