Motor R1 -03

Shitet nga: xhenajl 23 Mar 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Motoçikleta : Të tjera
motorri R1 është në gjendje të rregullt dhe është i regjistruar dhe ka 2 muaj sigurim at qe munden meu kontaktu ky është numri personalisht i imi 045 605 611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim