Yamaha V Star -03

Shitet nga: Driton 17 Nën 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR   6 500 EUR

Komuna: Prizren
Motoçikleta : Të tjera
Yamaha V Star,10,000 te kaluara,pronar i pare jam un,e importuar prej USA,dogan dhe regjistrim te paguar,1vit ne Kosove,mundesi nderimi me automjet,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim