4 GOMA GATI PO THUAJSE TE REJA 195.65.15

Shitet nga: ***** 27 Gsh 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shes gomat KUMHO VETEM 3 MUAJ TE PERDORURA SIQ E SHIHNI NE FOTO GOMAT SHITEN ME BANDASH DHE RROTKAPENE PER MERCEDES PER MA SHUM KONTAKTONI 044408636 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim