Bandashat me Goma

Shitet nga: Valon 11 Pri 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shiten gomat me bandasha 17 jan shum te mira jan per peugeot per diqka shtes kontaktoni 045.573.793.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim