Bandashat

Shitet nga: valon 13 Pri 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shes keto bandasha jan 15 ne gjendje te rregullt bojn per golf 1 apo golf 2 etj jan me ngjyr GOLD jan me Kater shtrafa per diqka shtes na kontakto ne tel 045/573/793/.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim