Fellne 205.55.16

Shitet nga: Dalip 07 Gsh 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Per audi a4. A3 golf 5 mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim