Goma me bandasha

Shitet nga: Valon 11 Pri 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shiten bandashat me gjeth goma 15 jan me goma shumm te mira jan per BMW per diqka shtes konktaktoni 045.573.793.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim