Goma per mondial

Shitet nga: Prizren 14 Shk 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shes gomen per mondial 10 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim