Goma per motorr te rruges

Shitet nga: bardhyl 14 Pri 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shes gomat per motorr te rruges goma e mramt eshte e madhesi 140/70-16 ndersa e para eshte 110/70-16 gomat jan ne gjendje te mir dhe te pa perdorura.Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim