Goma tmira 20 e

Shitet nga: Edii 23 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
goma per CROSS ose Mono CROS 21 per para edhe mrapa 18 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim