Gomat per scuter dhe moped

Shitet nga: Mahir 10 Mar 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Jan te perdorne. Qmim me marveshje. Per ma shum info ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim