Gome per mondial seri i par

Shitet nga: Prizren 10 Shk 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shes gomen per mondial seri i par 10 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim