Helmet

Shitet nga: xxx 22 Shk 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Shes helmet eshte e re dhe pa perdorme prej zvicres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim