VESHJE PER MOTOR

Shitet nga: Arben 10 Shk 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
SHES VESHJE PER MOTOR,TE FIRSMES "BUSE".
JAN NE GJENDJE SHUM TE MIRE,NUK JAM RREZUAR ASNJEHER,DHE NUK KAN GRISJE ASKUND.
QMIMI I BLEJRJES 1000 EURO
QMIMI I SHITJES 370 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim